INFORMACIJA APIE WWW.VCIIP.COM NAUDOJAMUS SLAPUKUS

Slapuko pavadinimasDuomenų tvarkymo tikslas/paskirtisSukūrimo momentasGaliojimo laikasSlapuko pobūdis (būtinas, analitinis, funkcinis, komercinis)Naudojami duomenys
cookieconsent_statusFunkcinis slapukas, atpažįstantis vartotojo pasirinktus slapukų nustatymus.Kai lankytojas paspaudžia mygtuką Sutinku.1 metaiFunkcinisUnikalus ID
pll_languageSlapukas naudojamas išsaugoti lankytojo pasirinktos kalbos nustatymus.Kai lankytojas paspaudžia kalbos pasirinkimo mygtuką.1 metai nuo atitinkamos kalbos pasirinkimo momento.FunkcinisNaudojamos lankytojo kalbos indeksas.

Trečiųjų šalių slapukai

„Google Analytics“ slapukai. Daugiau informacijos „Google Analytics“ slapukų politikoje.

Slapuko pavadinimasDuomenų tvarkymo tikslas/paskirtisSukūrimo momentasGaliojimo laikasSlapuko pobūdis (būtinas, analitinis, funkcinis, komercinis)Naudojami duomenys
_ga
_gid
_gat
„Google Analytics“ slapukai, skirti vartotojams atskirti.Užėjus į svetainę.Atitinkamai: 2 metai; 24 valandos; 1 minutė.AnalitinisUnikalus ID

PAPILDOMA INFORMACIJA APIE GOOGLE ANALYTICS IR GOOGLE TAG MANAGER:

Svetainėse taip pat yra tam tikrų komponentų, kuriuos perduoda „Google Analytics“ – „Google Inc.“ teikiama žiniatinklio srauto analizės paslauga. Tai trečiosios šalies slapukai, kurie renkami ir tvarkomi anonimiškai, siekiant stebėti ir gerinti pagrindinės svetainės veikimą (veikimo gerinimo slapukas). „Google Analytics“ naudoja slapukus rinkti ir analizuoti anonimišką informaciją apie svetainės naudotojų veiksmus. Šią informaciją renka „Google Analytics“, kuri ją apdoroja siekdama parengti ataskaitas svetainės savininkams apie svetainėje vykdomą veiklą. Išsamesnė informacija pateikta šiose tinklavietėse: http://www.google.com/policies/privacy/  ir https://www.google.it/policies/privacy/partners/.

Galite savo nuožiūra panaikinti „Google Analytics“ diegimą savo naršyklėje, pasirinkdami „Google“ „pasirinkimo“ (angl. opt-out) komponentą. Norėdami išjungti „Google Analytics“, spauskite šią nuorodą https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

KOKIA INFORMACIJA RENKAMA ŠIAIS SLAPUKAIS?

Norime pabrėžti, jog jokie asmens duomenys, leidžiantys nustatyti Jūsų tapatybę, nėra renkami ir bet kokia surinkta informacija yra naudojama tik srauto analizės tikslais. Mūsų naudojamų slapukų pagalba renkame šią informaciją:

  • bendras apsilankiusių vartotojų skaičius;
  • vartotojo praleistas laikas puslapyje;
  • vartotojų peržiūrėtas puslapių skaičius / skaičius per sesiją;
  • naujų / senų lankytojų santykis;
  • kokia naršykle buvo aplankytas puslapis, jos versija ir kalba;
  • vietovė iš kurios buvo aplankytas puslapis;
  • įrenginys, kuriuo buvo peržiūrėtas puslapis (stacionarus kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar mobilus telefonas);
  • kokiu būdu buvo patekta į puslapį (tiesiogiai įrašius naršyklėje internetinį adresą, per paieškos sistemas (Google, Bing ir kt.), per socialinius tinklus („Facebook“ ir pan.), per kitas nuorodas.

KAIP VALDYTI ŠIUOS SLAPUKUS?

Slapukus galite tvarkyti ir (arba) ištrinti savo nuožiūra. Savo kompiuteryje galite ištrinti visus išsaugotus slapukus, o daugumoje naršyklių galite pasirinkti, kad slapukai nebūtų išsaugomi. Atminkite, kad išjungę slapukus, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios taip pat būtinos interneto svetainių veikimui. Jei norite gauti daugiau informacijos apie slapukus, apsilankykite svetainėje www.aboutcookies.org, kurioje pateikta detalesnė ir nepriklausoma informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus naršyklės parametrų skiltyje ir kaip pašalinti Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus. Jei norite pašalinti slapukus iš savo mobiliojo telefono, žr. savo telefono naudojimo instrukciją.

Naujienlaiškis